Skip to content Skip to footer
Murall Krakowska

Aktualności

Nowe chwyty Unleashed i Kilter
WIELKA dostawa chwytów, idealnie na jutrzejszą przekrętkę. Około 600 nowych chwytów, w tym Kilter Climbing Grips z linii Brushed Sandstone i LO Riders oraz premierowo w Polsce seria Drifts od Unleashed Climbing . Kto pierwszy zostawi na nich swoją magnezję ? Wpadajcie na testy jutro po 16.
Półkolonie wspinaczkowe – ruszyły zapisy!
PÓŁKOLONIE WSPINACZKOWE Zapraszamy pełne energii dzieci w wieku 7-12 lat do wzięcia udziału w niezapomnianej przygodzie wspinaczkowej! W programie: wspinanie, zabawa z rówieśnikami, tor ninja, basen, trampoliny i wiele innych. Umiejętność wspinania nie jest potrzebna, wystarczą dobre chęci. PÓŁKOLONIE Summer Camp odbywać się będą przez całe wakacje w 5-dniowych turnusach od godziny 9 do 17. Informacje: https://krakowska.murall.pl/polkolonie-wspinaczkowe/ Zapisy: https://competit.pl/w/5900/ rezerwacje-krakowska@murall.pl tel: 888 451 155 Zapraszamy do kontaktu!
Murallove 2024
Kolorowy wieczór z Murallove 2024 zapadnie nam w pamięć na długo ! Dziękujemy Wam za fantastyczną frekwencję, świetną atmosferę i pozytywną energię, która wypełniała całą ścianę ! Małe podsumowanie dodamy kiedy kurz opadnie na dobre, a już teraz zapraszamy Was na ostatnie w tym roku Murallove na Murall Warszawa Annopol 5.04.2024. Bouldery w pełnym zestawie zostają do końca niedzieli więc jeśli komuś nie udało się dotrzeć lub chciałby dokończyć problemy, których nie zrobił podczas zawodów to macie jeszcze czas. Do zobaczenia na ścianie !
Nowe miętowe chwyty od Chaptera
Ponad 220 nowiutkich chwytów od Chapter Climbing wjeżdża za moment na ścianę. Półfinał WLB - Liga Boulderowa to idealny moment na inaugurację pełnego setu świeżych chwytów i stopni z linii RIVERS oraz struktur z linii SHALLOWS. Nowe miętki prezentują się świetnie. Już za chwilę będziemy mogli się po nich razem wspinać.
10 Urodziny Muralla
Murall Krakowska dołącza do wspinaczkowego świętowania 10 urodzin Muralla największą przekrętką od czasu otwarcia. Wywspinaj sobie prezent i zgarnij do 150zł na zakupy w Polar Sport. Świętujcie z nami i złapcie dla siebie T-shirt z limitowanej urodzinowej kolekcji z unikalnym wzorem od niezastąpionych takie.pany. Liczba koszulek jest ograniczona, a dodruku nie będzie zatem nie zwlekajcie z zakupem.
III Runda WLB – Liga Boulderowa
III Rundę WLB - Liga Boulderowa ciężko opisać w kilku słowach, na pewno zapamiętamy ją na długo. Dziękujemy, za Wasze pozytywne emocje, energię i tak liczną obecność.