Skip to content Skip to footer
Murall Krakowska

Nasza kadra

Mikołaj Nowotnik

Mikołaj Nowotnik

Wielokrotny finalista Pucharów Polski, Mistrzostw Polski oraz zawodów towarzyskich. Wspina się od 14 lat, jest routesetterem PZA oraz Chief Routesetterem na Murall Krakowska. Mikołaj prowadzi sekcje boulderowe dla średnio-zaawansowanych dzieci oraz dla dorosłych. Na zajęciach skupia się na koordynacji, technice oraz budowaniu siły.

Michał Słowik

Michał Słowik

Routesetter oraz instruktor z ogromnym, ponad dziesięcioletnim, doświadczeniem. Prowadzi sekcje boulderowe dla początkujących i zaawansowanych dorosłych. Nietuzinkowe poczucie humoru Słowika oraz towarzyski charakter sekcji sprawiają, że jego zajęcia cieszą się ogromną popularnością.

Adam Kowalewski

Adam Kowalewski

Wspina się od 6 lat, a od 3 jest instruktorem wspinania. Prowadzi początkujące sekcje boulderowe dla dzieci, na których – oprócz nauki wspinania – skupia się na nauce podstawowych wzorców ruchowych. Zawodnicy chętnie wracają do Adama, a jego sekcje cieszą się dużą popularnością.

Konrad Furmanek

Konrad Furmanek

Pochodzi ze Szczecina, a jego przygoda ze wspinaniem zaczęła się od fascynacji górami, himalaizmem i przygodą. Prowadzi sekcje boulderowe dla średnio-zaawansowanych dzieci oraz dla młodzieży. Wolne chwile spędza aktywnie, wspinając się, jeżdżąc na rowerze oraz biegając, ostatnio również po górach.

Szymon Żmuda

Szymon Żmuda

Wspina się od 2014 roku. Przez wiele lat uprawiał wspinaczkę sportową w lubelskim klubie Polinowex Skarpa Lublin, gdzie osiągnął wiele sukcesów. Szymon prowadzi sekcje boulderowe dla średnio-zaawansowanych dzieci oraz dla dorosłych. Jest stażowo młodym instruktorem, ale z wielkim zapasem doświadczenia wspinaczkowego i zawodniczego.

Paweł Orłowski

Paweł Orłowski

Trener wspinaczki sportowej Polskiego Związku Alpinizmu, były dziennikarz, instruktor lekkiej atletyki. Miłośnik wspinania w skałach, podróży oraz reportaży. Paweł prowadzi sekcje wspinaczkowe dla zaawansowanej młodzieży, a jego zawodnicy osiągają liczne sukcesy na zawodach w Polsce i za granicą.

Jakub Kowalczyk

Jakub Kowalczyk

Podróżnik, miłośnik autostopa i muzyki. Bez przerwy szuka nowych wyzwań. Prowadzi sekcje boulderowe dla początkujących dorosłych, którym daje odwagę do poszerzania horyzontów, znajdowaniu frajdy i sposobu ekspresji w sporcie. Na zajęciach Jakuba, w dobrej atmosferze, nauczysz się podstaw wspinania oraz zbudujesz zrównoważony progres.

Ola Kołoakowska

Ola Kołakowska

Prowadzi sekcje boulderowe dla najmłodszych. Z wykształcenia psycholog. Praca z dziećmi to dla niej czas zabawy, nauki, ciągłego odkrywania nowych przestrzeni i wspólnego wzrastania. Wspinaczkę rozumie nie tylko jako rozwój fizyczny, ale też przekraczanie swoich psychicznych możliwości. W wolnym czasie lubi podróżować, chodzić po górach i ćwiczyć Bikram jogę.

Jonasz Łempicki

Jonasz Łempicki

Wspina się 7 lat, od 4 lat prowadzi sekcje. Najbardziej cieszy go rozpracowywanie drogi/balda, wspinanie sportowe w skałach oraz Deep Water Solo. Prowadzi sekcje boulderowe dla średnio-zaawansowanych dzieci oraz dla dorosłych. Z Jonaszem zbudujesz progres, a na sekcji porozmawiasz m.in. o surfingu, sztukach walki i szachach.

Sylwia Stępniewska

Sylwia Stępniewska

Dr nauk medycznych, fizjoterapeutka oraz specjalistka medycyny i rehabilitacji sportowej. Prowadzi zajęcia z treningu medycznego, który może być formą fizjoterapii po przebytych urazach, formą terapii u dzieci z wadami postawy, uzupełnieniem treningu sportowego oraz prewencją urazów. Sylwia prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne.

Bartek Paśko

Bartek Paśko

Pochodzi z Gdańska, wspina się od 4 lat. Prowadzi sekcje boulderowe dla początkujących i średnio-zaawansowanych dzieci oraz dla dorosłych. Na zajęciach stawia na newschoolowe, dynamiczne wspinanie i dobrą atmosferę, oprócz tego zawsze szczotkuje chwyty dla swoich podopiecznych.

Bartek Szyszkowski

Bartek Szyszkowski

Bartek jest osobą niepełnosprawną, której wspinanie sprawia dużą frajdę – swoim entuzjazmem chciałby zarazić przyszłych adeptów wspinania. Prowadzi sekcje boulderowe dla początkujących dorosłych oraz sekcje boulderowe dla firm. Zajęcia Bartka to nie tylko nauka techniki i eliminowanie złych nawyków, ale także ogromna dawka motywacji.

Stanisław Kochman

Stanisław Kochman

Podróżnik oraz miłośnik gór. Przez ostatnia 1,5 roku prowadził zajęcia wprowadzające do boulderingu. Prowadzi sekcje początkujące dla dorosłych, gdzie skupia się na nauce podstaw, cierpliwie tłumaczy każdy ruch oraz pomaga wyeliminować błędy. Cieszy się opinią idealnego instruktora dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę ze wspinaniem.

Krzysiek Nowiński

Krzysiek Nowiński

Swoją przygodę ze wspinaniem zaczął 8 lat temu. Prowadzi sekcje początkujące dla dzieci i młodzieży, gdzie oprócz – nauki wspinania – wdraża elementy treningu wytrzymałościowego i siłowego. Duży nacisk kładzie na precyzyjną pracę stóp oraz pokonywanie swoich barier u młodych zawodników. Pasjonat lotnictwa, fantasy, sportów walki i – nade wszystko – górskich wędrówek.

Maciej Wawrzyńczyk

Maciej Wawrzyńczyk

Absolwent prawa, wspinacz oraz instruktor. Prowadzi sekcje boulderowe dla początkujących oraz średnio-zaawansowanych dorosłych. Wolne chwile spędza boulderując w skałach, a na swoim koncie ma wiele mocnych przejść m.in. boulder o wycenie 8a+.