Skip to content Skip to footer

Sekcje
wspinaczkowe

Murall Krakowska

Sekcje boulderowe dla dorosłych i dzieci

Chcesz pod okiem doświadczonego instruktora rozwijać się wspinaczkowo, usystematyzować treningi i spędzać czas z innymi miłośnikami boulderingu? Skorzystaj z bogatej oferty naszych sekcji boulderowych. Nieważne czy już trenujesz czy dopiero chciałbyś zacząć, nasza oferta jest dla Ciebie! Zajęcia zaczynają się we wrześniu i trwają do czerwca, ale do naszych sekcji możesz dołączyć w dowolnym momencie.

Szukasz ciekawej formy ruchu dla swojego dziecka? Nasza boulderownia oferuje również zajęcia dla najmłodszych.

Wszystko przed Tobą!

Sekcje boulderowe dla dorosłych

Zajęcia pod okiem doświadczonego trenera pomogą Ci podnieść poziom wspinaczkowy, wyeliminować błędy oraz zmotywują do regularnych treningów. Prowadzimy zajęcia dla początkujących i zaawansowanych wspinaczy. Ty decydujesz, czy będziesz ćwiczyć raz czy dwa razy w tygodniu, przed południem czy po południu. Profesjonalne zaplecze treningowe, wykwalifikowana kadra instruktorska i Twoja pasja to wszystko, czego potrzebujesz, by rozwijać swoje umiejętności. Każde zajęcia to 2h wysiłku i zabawy w doborowym towarzystwie innych wspinaczy.

Wszystko przed Tobą!

Sekcje boulderowe dla dzieci (8-14 lat)

To propozycja dla aktywnych, pełnych energii dzieci, które chcą rozwijać się wspinaczkowo, bez względu na to, czy już się wspinały czy dopiero chciałyby zacząć. Grupy dobierane są stopniem zaawansowania. Dzieci trenują zależnie od indywidualnych decyzji i zapału jeden lub dwa razy w tygodniu, przez 1,5h.

Wszystko przed Tobą!

Sekcje boulderowe dla najmłodszych
(5-7 lat)

Niezapomniana przygoda wspinaczkowa! Sekcje ćwiczą w strefie przygotowanej specjalnie dla małych adeptów wspinaczki. Zapraszamy na zajęcia, trwające 1h 15 minut raz w tygodniu. Gwarantujemy równomierny rozwój ruchowy najmłodszych i wiele świetnej zabawy

Wszystko przed Tobą!

Sekcje sportowe

Wspinaczka z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. W 2020 roku zadebiutowała podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Murall od początku istnienia stawia na młode talenty. Nasi młodzi zawodnicy z powodzeniem startują w zawodach, regularnie zdobywając miejsca na podium. Sekcje sportowe to nie tylko godziny spędzone na ściance i siłowni, ale również indywidualne plany treningowe, wsparcie najlepszych trenerów oraz fizjoterapeutów oraz wyjazdy szkoleniowe. Nabór do sekcji sportowych odbywa się we wrześniu.

SEKCJE WSPINACZKOWE MURALL

Najważniejsze
informacje

Grafik sekcji

Murall Krakowska

Grafik sekcji

Murall Annopol

Cennik

Boulderownia
Pytania i zapisy

sekcje-krakowska@murall.pl, +48 570 585 282

Skorzystaj z formularza kontaktowego.
Odpowiemy w ciągu 3 dni roboczych.

zapisy na sekcje

Formularz
kontaktowy